KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062261

nr 1306 2261

Roar Kjærnstad

(f. 1975), Norge

Oljemålning, "Adam & Eva". Signerad, daterad -98 & 1999. Olja på duk, 120x145 cm

Roar Kjærnstad, norsk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 10 februari 2020
kl 19:36:27

Roar Kjærnstad

Läs mer om Roar Kjærnstad
Karneval (Stig Lindberg)